• Jaká forma nikotinové náhrady vám vyhovuje?

  Všichni kuřáci nejsou stejní, a proto nejsou stejné ani produkty navržené k tomu, aby vám s odvykáním kouření pomáhaly. Nezáleží na tom, zda denně kouříte 40 cigaret nebo jste z těch, kdo v restauraci neodolají a zapálí si – NICORETTE® má řešení pro každého...

  Silný kuřák

  Pokud jste silnými kuřáky, představa, že byste se mohli pokusit přestat kouřit, se může zdát poněkud obtížná. Ale ať už chcete pomalu omezit počet cigaret, který každý den vykouříte, nebo se pokoušíte přestat úplně, náhrada nikotinu vám může pomoci vypořádat se s vaší chutí na cigaretu. Je-li pro vás ideální řešení, které vydrží po aktivní část dne, zkuste transdermální náplast NICORETTE® invisipatch. Náplast si prostě hned ráno po probuzení nalepte a dalších 16 hodin se o kontrolovanou dávku nikotinu nemusíte vůbec starat. Pokud byste spíše preferovali vypořádat se s touhou po nikotinu ve chvíli, kdy se u vás objeví, vhodnou náhradou je orální sprej NICORETTE® Spray 1mg/dávka. Až budete mít potřebu si zapálit, stříkněte si jednou nebo dvakrát do úst a okamžitě začněte pociťovat, jak se nikotin vstřebává do vašeho organizmu a vaše touha si zakouřit pomíjí.

  Příležitostný kuřák

  Nekouřit celý pracovní týden vám nedělá nejmenší problém, ovšem máte chuť na cigaretu, když jste se svým partnerem, kamarády nebo kolegy večer ve společnosti? Vypadá to, že jste příležitostným kuřákem. Můžete vyzkoušet orální sprej NICORETTE® Spray 1mg/dávka, jenž začíná účinkovat během 60 vteřin a snadno jej vložíte do kabelky nebo do kapsy. Pomoc proti chuti si zakouřit tak budete mít vždy po ruce.

  Vystresovaný kuřák

  Někteří lidé cítí nutkání zapálit si cigaretu ve chvílích, kdy jsou rozrušení nebo ve stresu. Aby takový člověk, tedy „vystresovaný kuřák“, přestal kouřit, potřebuje něco, co jeho tělu dá nikotin... a to rychle! Lisované pastilky NICORETTE® Mint 4 mg tlumí chuť na cigaretu a přispívají k tomu, že odvykání není tak stresující. Pokud vykouříte 20 a více cigaret, když jste mimo domov, je možné, že abyste potlačili chuť na cigaretu, budete potřebovat 4mg pastilku; ti z vás, kteří kouří 20 cigaret a méně, pak mohou využít léčivé žvýkací gumy NICORETTE®.

  Kuřák – dietář

  Občas lidé neskoncují s kouřením proto, že mají strach, že když přestanou, přiberou. Přestanete-li kouřit, neznamená to automaticky, že naberete kila navíc; pokud nicméně máte obavu, že pravidelné pauzičky na cigárko nahradíte šátráním v plechovce sušenek, jsou pro vás vhodným řešením léčivé žvýkací gumy NICORETTE® a lisované pastilky NICORETTE®. Žvýkačky mají 3 různé příchuti a pastilky chutnají po mátě. Věřte nám – vyměníte-li cigaretu za tuto její nikotinovou náhražku, budete vonět daleko lépe!