Jak přestat kouřit

Jak přestat kouřit


Děláš úžasnou věc, když přestáváš kouřit. Abychom ti pomohli na tvé cestě k odvykání kouření, připravili jsme pro tebe tyto tipy - protože víme, že odvykání kouření je pro každého kuřáka rozdílné. Můžeš si vybrat, který přístup ti bude nejlépe vyhovovat.

Najdi pro sebe ten správný produkt

Najdi pro sebe ten správný produkt

Odpověz na pár krátkých otázek a najdi pro sebe ten správný produkt.

Jsi připraven úplně přestat kouřit

Jsi připraven úplně přestat kouřit?

Zjisti, jak přestat kouřit úpně a zároveň pomocí Nicorette® zvládni touhu po kouření a abstinenční příznaky. Když přestaneš kouřit na 1 týden, máš 9x vyšší pravděpodobnost, že přestaneš kouřit jednou provždy.*

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates: results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Chceš přestat kouřit postupně

Chceš přestat kouřit pozvolna?

Zjisti, jak rozdělit odvykání kouření do zvládnutelných kroků. S Nicorette® můžeš snížit počet vykouřených cigaret a zároveň zvládnout touhu po kouření a abstinenční příznaky.

Dvojí podpora

Maximalizuj svůj úspěch při skoncování s kouřením

Šanci na úspěšné odvykání můžeš maximalizovat současným používáním náplasti a orálního přípravku, jako je orální sprej Nicorette® Spray 1 mg/dávka nebo léčivá žvýkací guma Nicorette® Gum o síle 2 mg.

Jak se vypořádat s chutí na cigaretu

Jak se vypořádat s chutí na cigaretu

Prvním krokem k tomu, aby ses naučil, jak se vypořádat s touhou po cigaretě je, zjistit příčiny této touhy.

Vytvoření podpůrné skupiny

Vytvoření podpůrné skupiny

Morální podpora je v těžkých chvílích zásadní. Přečti si, jak vytvořit podpůrnou skupinu, která ti pomůže úspěšně přestat kouřit.

Přestat kouřit sám nebo s přítelem

Přestat kouřit sám nebo s přítelem

Někdo rád přestane kouřit sám, jiný s přítelem, který mu poskytne podporu. Zde jsou informace, které je třeba zvážit, aby ses mohl rozhodnout, co ti více vyhovuje.

Jak pomoci svým blízkým přestat kouřit

Jak pomoci svým blízkým přestat kouřit

Pomáhat někomu přestat kouřit je skvělý pocit. Připravili jsme pro tebe několik dobrých způsobů, jak jim poskytnout užitečnou a promyšlenou podporu.