Ile kosztuje palenie - obliczanie

Spočítej si své úspory


Kalkulačka úspor

Každá cigareta, kterou nevykouříš, se stane penězi ve tvé kapse. Jen si představ, co všechno bys mohl udělat s úsporami, které získáš, když přestaneš kouřit - například jet na vysněnou dovolenou, častěji jíst venku nebo se odměnit něčím, co sis vyhlédl.

Spočítej si to


Zjisti, kolik můžeš ušetřit, a využij tuto dodatečnou pobídku k něčemu úžasnému - k tomu, aby jsi přestal kouřit jednou provždy.

Kolik cigaret denně průměrně vykouříš?
Kolik zaplatíš za krabičku cigaret?

Nelze vypočítat. Zadej, prosím, pouze čísla.

Kolik můžeš ušetřit


kalkulator oszczędności

Pokud kouříš x cigaret denně po x Kč za krabičku, zde jsou čísla, která ti otevřou oči, kolik ušetříš, když přestaneš kouřit.

Během prvního měsíce
xx Kč
Za 6 měsíců
xx Kč
Za první rok bez kouření
xx Kč
Za 5 let
xx Kč

Tipy

Chápeme, že odvykání kouření je jednou z největších výzev, kterým budeš muset čelit. Tyto tipy ti pomohou udržet si motivaci tím, že ti poskytnou tipy, jak změnit své chování, abys mohl přestat kouřit jednou povždy.

Ušetřené peníze za cigarety, použij pro své vlastní potěšení.

Ujisti se, že ušetřené peníze skutečně vidíš. Založ si speciální účet nebo si prostě pořiď prasátko, kam budeš odkládat ušetřené peníze. Pak přijde ta zábavnější část - rozhodování, jak je utratit.

Odměň se.

Dopřej si odměnu za každý milník při plnění svých cílů. Vytvoř si smysluplné odměny, například si kup něco, co sis vyhlédl.

Zaměř se na pozitiva.

Mysli na všechna pozitiva nekuřáckého života, například na to, že jsi celkově zdravější a máš více energie, lepší pleť, bělejší zuby a lepší chuť a čich. Čím méně budeš myslet na kouření, tím snazší bude zůstat nekuřákem.