Jsi připraven úplně přestat kouřit.

Jsi připraven přestat kouřit úplně?

Věříme, že přestat kouřit je jedna z nejúžasnějších věcí, kterou můžeš udělat, ale také víme, že je to jedna z nejtěžších věcí. Jsme tu, abychom ti pomohli.

Můžeš se rozhodnout přestat kouřit úplně nebo můžeš chtít přestat kouřit postupně. Podpoříme tě na každém kroku cesty, která ti bude nejlépe vyhovovat. Pokud se rozhodneš přestat kouřit úplně a používat Nicorette®, pak se budeš chtít dozvědět více o Výzvě prvního týdne a o tom, jak můžeš zvvýšit své šance na úspěch.

První týden předpoví tvůj úspěch

Společně zvládneme první týden, který je pro odvykání kouření klíčový:

Pokud se ti podaří nekouřit první týden, máš 9x vyšší pravděpodobnost přestat kouřit jednou provždy. *

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates : results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Jak funguje výzva prvního týdne

Výzva prvního týdne spočívá v tom, že na jeden týden přestaneš kouřit a zvládneš touhu po nikotinu a abstinenční příznaky pomocí produktů Nicorette®.

Pokud přestaneš kouřit úplně, pocítíš zdravotní výhody spojené s odvykáním kouření rychleji. Je však zcela normální, že se budeš po určitou dobu cítit podrážděný a frustrovaný. Neboj se – pomůžeme ti tyto pocity zvládnout.

Víme, že až přestaneš kouřit jednou provždy, budeš mít pocit, že můžeš dělat cokoli. Na každém kroku jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli a inspirovali tě našimi nástroji a odbornými znalostmi. Vydejme se na cestu společně.

Podívej se na další informace o překonání prvního týdne

Chceš přestat kouřit postupně

Chceš přestat kouřit pozvolna?

Zjisti, jak rozdělit odvykání kouření do zvládnutelných kroků. S Nicorette® můžeš snížit počet vykouřených cigaret a zároveň zvládnout touhu po kouření a abstinenční příznaky.

Najdi pro sebe ten správný produkt

Najdi pro sebe ten správný produkt

Odpověz na pár krátkých otázek a najdi pro sebe ten správný produkt.