Stopniowe rzucanie palenia

Chceš přestat kouřit postupně?

Rozhodnutí přestat kouřit je důležitá a obtížná volba. Je také důležité, aby sis zvolil přístup, který ti bude nejlépe vyhovovat.

Můžeš se rozhodnout ukončit kouření okamžitě nebo postupně snižovat počet vykouřených cigaret v průběhu času. Pokud se rozhodneš přestat kouřit postupně, budeš chtít vědět, jak používat Nicorette® produkty a rozdělit si odvykání na zvládnutelné části.

Věříme, že odvykáním kouření děláš něco úžasného. Přestat kouřit je cesta a my jsme zde, abychom ti pomohli na každém kroku tvé cesty.

Co je třeba zvážit pokud chceš přestat kouřit postupně

Při rozhodování, zda přestat kouřit postupně, bys měl myslet na tyto věci:

  • Získáš možnost postupně omezovat svůj zlozvyk.
  • Můžeš si uvědomit, že nejsi bezmocný. Můžeš podniknout pozitivní kroky k tomu, abys přestal kouřit.
  • Může pro tebe být těžší přestat kouřit úplně.
  • Dokud s kouřením nepřestaneš jednou provždy, budeš si nadále poškozovat zdraví a utrácet peníze.

Jak funguje program “Snižování počtu vykouřených cigaret až k úplnému skončení s kouřením”?

Tento program spočívá v tom, že nahrazuješ některé cigarety přípravkem z řady Nicorette®, Postupně tak snižuješ počet vykouřených cigaret a zároveň kontroluješ svou touhu po nikotinu do té doby, než jsi připravený přestat kouřit úplně.

Doporučujeme usilovat o úplné zanechání kouření do šesti měsíců. To je však pouze vodítko. Pokud jsi po šesti měsících nepřestal kouřit úplně, navštiv svého lékaře.

Jsi připraven úplně přestat kouřit

Jsi připraven přestat kouřit úplně?

Zjisti, jak přestat kouřit úpně a zároveň pomocí Nicorette® zvládni touhu po kouření a abstinenční příznaky. Když přestaneš kouřit na 1 týden, máš 9x vyšší pravděpodobnost, že přestaneš kouřit jednou provždy.*

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates: results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Najdi pro sebe ten správný produkt

Najdi pro sebe ten správný produkt

Odpověz na pár krátkých otázek a najdi pro sebe ten správný produkt.