Kontaktujte nás

Názory svých zákazníků si vždy rádi vyslechneme. Podělte se s námi o své připomínky, dotazy a celkovou zpětnou vazbu k našim produktům.

Tel.: 00 800 555 22 000 (volání zdarma, hovory z mobilní sítě mohou být zpoplatněny dle tarifu operátora) v pracovních dnech PO-PÁ, v čase 9:00-13:00 hod.

Kliknutím sem nás můžete kontaktovat.

Bohužel není možné, abychom poskytovali radu v osobních zdravotních záležitostech. S otázkami tohoto typu se prosím obraťte na svého lékaře nebo lékárníka.

Pokud chcete nahlásit nežádoucí příhodu zdravotnického prostředku nebo jakoukoliv jinou stížnost na produkty NICORETTE®, Kliknutím sem nás můžete kontaktovat, abychom se Vám mohli věnovat osobně.

Hlášení SÚKL

Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí účinky pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv ZDE.

Vámi poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů a to za účelem vyřízení Vašeho požadavku. Vaše osobní údaje bude zpracovávat společnost JNTL Consumer Health (Czech Republic) s.r.o., jakožto správce osobních údajů a dále společnosti Sitel Europe Limited, identifikační číslo GB 672 54 34 27, se sídlem Building 600, Leavesden Business Park, Hercules Way, Watford, Spojené království Velké Británie a Severního Irska a Sitel Bulgaria EOOD, identifikační číslo BG 175054504, se sídlem Blvc. N. Vapzarov 55, GB-1407 Sofie, Bulharsko jakožto správcem určení zpracovatelé osobních údajů. Veškeré osobní údaje jsou poskytovány dobrovolně.