Zkoušel jsi přestat kouřit už dříve? Tentokrát je to jiné.

Zkoušel jsi přestat kouřit už dříve? Tentokrát je to jiné.

Chápeme, že rozhodnutí přestat kouřit může být obtížné, protože to, co tě čeká, je s největší pravděpodobností jedna z nejtěžších věcí, kterou kdy uděláš. Je to také jedna z nejúžasnějších věcí, kterou uděláš. Jsme tu, abychom ti pomohli na každém kroku.

Připravili jsme pro tebe fakta, nástroje a inspiraci, které ti pomohou projít touto cestou a zbavit se kouření jednou provždy.

Fakta jsou na tvé straně

Myslíme si, že následující fakta jsou úžasná.

Náhradní nikotinová terapie (NNT), jako je Nicorette®, může zdvojnásobit tvé šance na úspěšné odvykání kouření ve srovnání s pouhou vůlí.

Výzkumy ukazují, že úspěšnost odvykání kouření můžeš maximalizovat, pokud budeš používat kombinovanou terapii od Nicorette® současně ve srovnání se samotnou vůlí.

A co víc - pokud zůstaneš nekuřákem po dobu prvního týdne odvykání, máš 9x vyšší šanci, že přestaneš kouřit jednou provždy. * Můžeme ti pomoct překonat tento kritický první týden.

Nikdy není pozdě

Zdravotní přínosy odvykání kouření začínají již během první hodiny po odvykání kouření. Během následujících dnů a týdnů budeš zdravější. Tím, že přestaneš kouřit, získáš zpět kapacitu plic a snížíš pravděpodobnost infarktu nebo mrtvice. Nikdy není pozdě na to přestat kouřit.

Návyky lze odbourat

Víme, že zbavit se návyku není snadné, ale také víme, že je to snazší, pokud změníš své chování. Naše tipy ti poskytnou nápady, jak začít s novými návyky. Zejména je důležité, aby sis napsal své cíle v oblasti nekouření a aby ses na své cestě k odvykání kouření odměňoval.

Co když si cigaretu zapálím?

Může se stát, že se ke kouření vrátíš, v tom případě na sebe nebuď příliš přísný. Nejdůležitější je, abys věděl, jak se s recidivou vypořádat a nenechal ji narušit tvé odhodlání přestat kouřit.

Pamatuj, že děláš něco úžasného

Tím, že přestaneš kouřit, děláš úžasnou věc - pro sebe i pro lidi ve tvém životě. Jakmile přestaneš kouřit, můžeš dělat spoustu dalších věcí.

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates: results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.

Chceš přestat kouřit postupně

Chceš přestat kouřit pozvolna?

Zjisti, jak rozdělit odvykání kouření do zvládnutelných kroků. S Nicorette® můžeš snížit počet vykouřených cigaret a zároveň zvládnout touhu po kouření a abstinenční příznaky.

Najdi pro sebe ten správný produkt

Jsi připraven přestat kouřit úplně?

Zjisti, jak přestat kouřit jednou provždy! Pomocí přípravků Nicorette® zvládni touhu po kouření a abstinenční příznaky. Když vydržíš nekouřit 1 týden, máš 9x vyšší pravděpodobnost, že přestaneš kouřit navždy.*

*Tonnesen P et al. Higher dosage nicotine patches increase one year smoking cessation rates: results from the European CEASE trial. Eur Respir J 1999; 13: 238-246.